– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Privát Jozef u Bešeňové, Liptovský Michal u Bešeňové

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Privát Jozef u Bešeňové [Zvětšit - nové okno]
12
Umístění: V obci Liptovský Michal, 1,7 km od akvaparku v Bešeňové (Gino Paradise). Lyžařské středisko Malino Brdo 13 km, Aquapark Tatralandia 15 km.
Ubytování: Privát v rodinném domě se samostatným vchodem s kapacitou 12 osob. V privátě jsou 3 pokoje, v přízemí je 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, na patře jsou dva 4-lůžkové pokoje (1 z nich s přistýlkou). Na pokojích jsou skříně, noční stolky a lampičky. Na každém podlaží plně vybavená kuchyňka (nádobí, mikrovlnka, lednička, rychlovarná konvice, sporák s troubou). Společenská místnost s posezením a TV. Soc. zařízení je společné (WC, vana, sprchový kout). Před domem je zahrada s krytým posezením a krbem (možnost grilování). Úschovna kol a lyží. Parkování ve dvoře.
Cena: Celoročně mimo Silvestra: 2 a víc osob na pokoji 8 EUR/os/noc. Cena je konečná (obsahuje i rekreační poplatek, energie a povlečení) a platná i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní letní a zimní sezóně).
Adresa: Ubytování v soukromí Josef u Bešeňové (Privát Jozef pri Bešeňovej), Jozef Lúčan, Liptovský Michal 27, 034 83 Liptovský Michal
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (18. 1. 2012, 09.17)
Uživatel zde byl ubytován od 21. dubna 2011 do 26. dubna 2011.
Príjemné rodinné ubytovanie pre rodiny s deťmi, ale i kolektív.Neobmedzené možnosti prechádzok a relaxu.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Privát Jozef u Bešeňové, Liptovský Michal u Bešeňové
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...