– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Hotel Jonathan ***, Brno - Kohoutovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Jonathan *** [Zvětšit - nové okno]
34 0
Umístění: V klidném a příjemném prostředí v brněnské městské části Kohoutovice, v blízkosti brněnského výstaviště (5 min.). Dostupnost centra města: autem, nebo autobusem č. 52 za 10-15 minut. Příjemná restaurace je 100 m od hotelu. Nový aquapark, sauna, supermarket, bankomat, pošta i krásné příměstské lesy s možností procházek jsou vzdáleny 200-400 m od hotelu.
Ubytování: Rodinný hotel s kapacitou 34 osob. Místo vhodné k odpočinku i k práci nabízí 15 světlých, nekuřáckých a komfortně zařízených pokojů. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, LCD televizi, rychlé internetové připojení (zdarma) a pracovní desku s osvětlením. Fén, žehličku apod. zapůjčíme zdarma. V přízemí je samoobslužné non-stop občerstvení, biliárd a letní terasa.
Cena: Celoročně mimo významné akce: 1-lůžkový pokoj 890 Kč/noc, 2-lůžkový 1.290 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 1.690 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový 2.040 Kč/pokoj/noc. Významné veletrhy a Grand Prix: 1-lůžkový 2.200 Kč/noc, 2- až 4-lůžkový 1.000-1.300 Kč/os/noc. Domácí zvíře 150 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně DPH a místních poplatků), platí i při pobytu jen na 1 noc a zahrnují snídani. Aktuálně probíhají slevové akce (viz náš web).
Adresa: Hotel Jonathan, Ing. Ladislav Březina, Potocká 42, 623 00 Brno-Kohoutovice
Poznámky: Hotel Jonathan ukončil svoji činnost k 20.9.2015. Hotel je někdy nesprávně uváděn jako hotel Jonatan (hotel Jonatán).
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Jonathan ***, Brno - Kohoutovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...