– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační zařízení Jestřabí, Rusava - Ráztoka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rekreační zařízení Jestřabí, Rusava - Ráztoka

Rekreační zařízení Jestřabí [Zvětšit - nové okno]
190 0
Umístění: Ve valašské obci Rusava v srdci Hostýnských vrchů. Nejznámějším místem v okolí je vrch Svatý Hostýn, nejnavštěvovanější mariánské poutní místo na Moravě. V dosahu je koupaliště se solárním ohřevem vody, lyžařský vlek s umělým osvětlení, fotbalové a tenisové hřiště, vodní plochy ke koupání a rybaření.
Ubytování: Komplex hotelového stylu horské chaty s kuchyní a jídelnou, vhodné pro rekreace, školní výlety, letní tábory, zájezdy, soustředění a svatby. Ubytování ve 2- a 3-lůžkových pokojích, patnácti 4-lůžkových chatách a ve dvaceti srubech se 2-4 lůžky. Společné soc. zařízení. Rekreační středisko má celoroční provoz (v zimě jen hlavní budova). Domácí kuchyně, krajová jídla.
Cena: Pokoj: 170 Kč/os/noc, děti do 15 let 150 Kč/noc. Chata: 140 Kč/os/noc, děti do 15 let 120 Kč/noc. Srub: 100 Kč/os/noc. Snídaně 50-60 Kč, oběd 75-90 Kč, večeře 85-100 Kč. Při ubytování jen na 1 noc příplatek 20 Kč/os. Platí se jen za obsazená lůžka na pokojích či chatách. Rekreační poplatek 14 Kč/os/noc (děti 4 Kč/os/noc). Ceny jsou včetně DPH.
Adresa: Rekreační zařízení Jestřabí (rekreační středisko Jestřabí, RS Jestřábí), Karel Režňák, Rusava - Ráztoka 99, 768 41 Rusava
Poznámky: Prezentace byla přesunuta do archivu, neboť inzerent dlouhodobě nereagoval na výzvy k aktualizaci.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační zařízení Jestřabí, Rusava - Ráztoka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...