– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Privát Jarka, Písečná u Jablunkova

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Privát Jarka [Zvětšit - nové okno]
9 0
Umístění: V Beskydech, v obci Písečná 1,5 km východně od Jablunkova. Hlavním lákadlem pro turistiku je zhruba 12 km dlouhý česko-polský pohraniční hřeben spojující dvě významné hory - Velkou Čantoryji (995 m) na severu a Velký Stožek (978 m) na jihu pohoří.
Ubytování: Dva podkrovní pokoje, každý se 4 lůžky (v jednom možnost přistýlky). Společná kychyň je vybavená veškerým nádobím a příslušenstvím (lednička, varná konvice, sporák, mikrovlnka). Obývací pokoj s jídelnou, barevnou TV, WC + sprchový kout. U chalupy je posezení s možností rozdělávání ohně a grilování. Venkovní bazén oválného tvaru. Malé hřiště pro děti (pískoviště, houpačky). Parkování aut přímo u chalupy.
Cena: Léto: 150 Kč/os/noc, děti do 3 let zdarma. Zima: příplatek na dřevo 100 Kč/chata/noc k letním cenám. Ceny platí o letních prázdninách jen při pobyty od soboty do soboty, na Silvestra min. 3 noci, jinak i při pobytech na jedinou noc. Ceny jsou garantovány při pobytu min. 2 osob (hosté mají k dispozici vždy celou chalupu).
Adresa: Privát Jarka (chalupa Jarka), Jarmila Lysková, Písečná 15, Jablunkov 1
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Privát Jarka, Písečná u Jablunkova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby