– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Jantoľák, Zuberec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)

Penzion Jantoľák, Zuberec

Penzion Jantoľák [Zvětšit - nové okno]
35
Umístění: V Zuberci v Západných Tatrách. Centrum Zuberca 700 m, autobusová zastávka 100 m (Zuberec, Šroba), obchod 80 m. Turistika v Roháčoch, termálne kúpaliská (Oravice 12 km, Tatralandia 29 km, priame spojenie autobusom), ski centra (Zuberec 200 m, Zverovka - Spálená 8 km), skanzen Brestová 5 km.
Ubytování: Penzión s kapacitou 35 osôb v izbách (2x2, 1x3 lôžka) a apartmánoch (2x4, 4x5 lôžok) s možnosťou prístelku. Izby i apartmány sú vybavené samostatnou kuchynkou (chladnička, el. dvojplatnička, rýchlovarná konvica, riady), vlastným soc. zariadením (sprchovací kút, umývadlo, wc), posedením s TV a majú vlastnú uzamykateľnú lyžiareň. Stravovanie možné formou polopenzie, k dispozícii je jedáleň a bar na prízemí. V penzióne je sauna, bazén, biliard, stolný tenis, stolný fotbal, šípky a požičovňa bicyklov. Pri penzione je možnosť záhradného posedenia, ohnisko, gril, detský kútik, pieskovisko, hojdačka. Parkovisko.
Cena: Leto (1.5.-30.11.): 10 EUR/os/noc. Zima (2.1.-30.4.): 14 EUR/os/noc. Mimosezóna: 10 EUR/os/noc. Silvester: 19 EUR/os/noc. Raňajky 3 EUR, večera 6 EUR. Zdarma biliard, stolný tenis. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku), rovnaké v izbách aj apartmánoch a platia aj pri ubytovaní iba na 1 noc. V sezóne min. 2 osoby, mimo sezónu ceny platia aj pri 1 osobe na izbe.
Adresa: Penzion Jantoľák, Stanislav Jantoľák, Andreja Bažíka 410, 027 32 Zuberec
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (26. 8. 2012, 11.07)
Uživatel zde byl ubytován od 24. července 2012 do 28. července 2012.
Náš apartmán byl na ****, veliká spokojenost. krásný výhled, okolní výlety dostupné. V nepříznivém počasí kulečník,šipky a pin ponk. Snídaně chutnaly, syté. Jen bych asi zavedla dětské porce, protože dospělí měli co dělat, aby to snědli. Toto ubytováni doporučuji.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Jantoľák, Zuberec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...