– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán Janka, Závažná Poruba

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmán Janka [Zvětšit - nové okno]
4
Umístění: V Závažnej Porube, 1 km od lyžiarskeho strediska (lyžiarska škôlka, vleky pre dospelých aj deti). Liptovský Mikuláš 4,5 km. Aquapark Tatralandia 12 km. Liptovská Mara 15 km. Demänovská dolina 13 km. Krásne prostredie Nízkych Tatier je vhodné na turistiku aj cyklistiku.
Ubytování: Jednoizbový apartmán pre 4 osoby, ideálne pre rodiny s deťmi. V apartmáne je spáleň pre 2 osoby, kúpelka s vaňou a WC, kompletne zariadená kuchyňa (rúra, sklokeramická doska, mikrovlnka, zabudovaná chladnička, rýchlovarná konvica), obývačka (rozkladacia sedacia súprava pre 2 osoby, TV+SAT, internet). Vstupná terasa apartmánu je presklená, v zime vhodná na ukladanie lyží, v lete na posedenie v nepriaznivom počasí. Parkovanie pri dome.
Cena: Leto (mesiace 07-08): 1-2 noci 12 EUR/os/noc (dieťa 8 EUR/noc), 3 a více nocí 10 EUR/os/noc (dieťa 6 EUR/noc). Zima (mesiace 12-02): 1-2 noci 14 EUR/os/noc (dieťa 8 EUR/noc), 3 a více nocí 12 EUR/os/noc (dieťa 6 EUR/noc). Mimosezóna: 8 EUR/os/noc (dieťa 6 EUR/noc), aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok, povlečenie a uterák) a platné pri ubytovaní 3 a viac osôb.
Adresa: Apartmán Janka, Janka Jedličková, Nová 292, 03 031 Závažná Poruba
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán Janka, Závažná Poruba
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...