– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Janina, Janov nad Nisou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Janina [Zvětšit - nové okno]
39
Umístění: V centru Janova nad Nisou v Jizerských horách, ve výšce 650 m, v blízkosti lyžařských areálů Severák + Bedřichov (2 km) a běžeckých nebo cyklistických tratí Jizerské magistrály. Liberec 12 km (aquapark Babylon).
Ubytování: Penzion s kapacitou 39 lůžek v 3- až 6-lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením. Jídelna s domácí kuchyní formou polopenze (snídaně formou tabule) nebo dle dohody. Parkování u chaty i v zimě. WIFI zdarma. Služby pro rodiny s malými dětmi. Rádi uvítáme vícedenní školní výlety. Zajišťujeme i různé druhy sportovního skupinového vyžití. Chata byla postavena již v roce 1772, prošla rozsáhlou rekonstrukcí v letech 2007-2009.
Cena: Celoročně: 350 Kč/os/noc (děti 4-10 let 300 Kč/noc), se snídaní 445 Kč/os/noc (děti 380 Kč/noc), s polopenzí 495 Kč/os/noc (děti 445 Kč/noc). Při ubytování jen na 1 noc +100 Kč/os. Silvestr s příplatkem 250 Kč/os/noc. Pes (malá rasa) 60 Kč/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby.
Adresa: Chata Janina (chalupa Janina, penzion Janina), Jana Cahová, Janov nad Nisou 101, 468 11 Janov nad Nisou
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Janina, Janov nad Nisou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby