– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzión Iveta, Radava u Podhájské

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzión Iveta [Zvětšit - nové okno]
200 6
Umístění: V Poddunajskej nížine v malebnej dedinke Radava, len 2,1 km od termálneho kúpaliska Podhájska. V oblasti poľovníckych revírov, nie je tak zriedkavosťou stretnúť srnky, zajace, líšky a diviaky vo voľnej prírode. Po dohode zabezpečíme odvoz na kúpalisko Podhájska.
Ubytování: Novopostavený penzión, z velkej časti klimatizovaný. 45 izieb 2-posteľových (+ až 2 prístelky) s vlastným soc. zariadením a TV (2 izby sú bezbarierové). 6 samostatných chatiek (2- až 3-posteľových s FTV a chladničkou) so spol. soc. zariadením. V areáli: ihriska (detské, futbalové, tenisové s umelým povrchom, volejbalové plážové), soľná jaskyňa, grilovacie mestečko, vonkajší veľký bazén, letné kino, letná terasa (160 miest), bowling, biliard, bar, reštaurácia.
Cena: Chatky: 9 EUR/lôžko/noc. Izby: 15 EUR/os/noc (prísteľka 13 EUR/noc), s balkónom 17 EUR/os/noc (prísteľka 15 EUR/noc). Apartmán: 31-33 EUR/os/noc. Detská postielka 5 EUR/noc. Poplatok obci Radava 0,40 EUR/os/noc. Ceny sú platné celoročne pri ubytovaní min. 2 osôb na izbe (v chatke), aj na 1 noc. Raňajky 4,50 EUR, obed 7,50 EUR, večera 6,50 EUR.
Adresa: Penzión Iveta, Ľuboš Marci, 941 47 Radava při Podhájskej
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzión Iveta, Radava u Podhájské
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby