– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán INREKA, Soběslav

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmán INREKA, Soběslav

Apartmán INREKA [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V centru Soběslavi, s krásným výhledem směrem k náměstí. V blízkém okolí je široká škála kulturního a sportovního vyžití. Možnost koupání (aquapark Koupaliště Soběslav 400 m), rybaření, houbaření atd.
Ubytování: Apartmán pro max. 6 osob (byt 2+1) v 1. patře domu. Apartmán je vhodný pro firemní ubytování i rekreační pobyty. Dva pokoje (4+2 lůžka), v každém je TV. Možnost připojení k internetu. Vybavená kuchyně (lednice, varná konvice, vařič, základní nádobí). Parkování přímo před domem. Cykloturistům lze uložit kola uvnitř objektu. Soukromí prvního patra je vždy zaručeno, ubytovává se pouze jedna skupinka.
Cena: 8 a více nocí: 6 osob v apartmánu 150 Kč/os/noc, 5 osob 170 Kč/os/noc, 4 osoby 190 Kč/os/noc, 3 osoby 250 Kč/os/noc, 2 osoby 370 Kč/os/noc (bez využití kuchyně 320 Kč/os/noc). 1-7 nocí: 6 osob v apartmánu 180 Kč/os/noc, 5 osob 200 Kč/os/noc, 4 osoby 220 Kč/os/noc, 3 osoby 270 Kč/os/noc, 2 osoby 370 Kč/os/noc (bez využití kuchyně 320 Kč/os/noc). Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatky, povlečení, energie i vytápění) a platné celoročně.
Adresa: Apartmán INREKA, Jaroslav Šilha, Nábřeží Otakara Ostrčila 275/2, 392 01 Soběslav
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán INREKA, Soběslav
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...