– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna v Infocentru, Vladiča - Vyšná Vladiča

?? %
mob. +421 903 742 593 ivan.curpek@centrum.sk
Turistická ubytovna v Infocentru [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V malej dedine Vladiča v Nízkych Beskydách, v nádhernej prírode bez turistov. Z miestnej časti Driečna vedie pekná turistická trasa na horu Pastovňa (Postavna, 678 m), v okolí Malé vodopády, Údolie ozvien, Jelení chrbát a iné. Najbližšie potraviny a pohostinstvo: Zelený dom Anna Račková v dedine Staškovce 3 km. Mesto Stropkov 16 km, Medzilaborce 19 km, Svidník 28 km. V okruhu do 30 km múzeum A. Warhola Medzilaborce, ZOO Park Stropkov, Vojenské múzeum Svidník, Múzeum rusko-ukrajinskej kultúry Svidník, Skanzén Svidník, Domaša, Údolie smrti Kapišová, drevené chrámy (Miroľa, Bodružal, Ladomírova,...).
Ubytování: Turistická ubytovňa s kapacitou 10 lôžok, otvorená v roku 2015 v budove informačného centra. V ubytovni je kuchyna (jedálenský stol, taniere, príbory, poháre,...), spoločenská miestnosť s posedením a TV-SAT, stolný tenis. Ihrisko na fotbal. Poskytneme informácie o turistických trasách na letnú aj zimnú turistiku vo Východných Karpatoch, možnosť organizovania pobytov pre malé skupiny turistov aj silvestrovských osláv. Možnosť prenocovania po celý rok, ale v období silných mrazov je odpojená voda. Návštevníci si kúria samy, drevo je pripravené. Po dohode možnosť využití veľkej spoločenskej miestnosti v budove obecného úradu.
Cena: Celoročne: 1 EUR/os/noc (za elektriku) + 1 EUR/os/noc (za vodu) + 1 EUR/os/noc (za satelit) + 5 EUR/os/pobyt (za upratanie) + požičanie posteľnej bielizne 3,50 EUR/os/pobyt. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby.
Adresa: Turistická ubytovňa, Turistické a informačné centrum (TIC) Vladiča, Vyšná Vladiča 12, 090 23 Vladiča. Kontaktná osoba: Ivan Čurpek (starosta).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna v Infocentru, Vladiča - Vyšná Vladiča
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby