– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Informační středisko NP Poloniny, Nová Sedlica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Informační středisko NP Poloniny (440 m), Nová Sedlica

Informační středisko NP Poloniny [Zvětšit - nové okno]
23
Umístění: V Nové Sedlici v Národním parku Poloniny, v nejvýchodnějším domě na území Slovenska, jen 2,5 km od hranice s Ukrajinou. Chata stojí 1,2 km od středu Nové Sedlice, u červeně značené výstupové trasy na Kremenec (trojmezí Slovensko - Polsko - Ukrajina).
Ubytování: Ubytovna v informačním středisku, primárně sloužící pro rekreační účely zaměstnanců ŠOP SR, MŽP SR a jejich rodinných příslušníků. Je možné ubytování i běžných turistů, tito však musí požádat ředitele Správy NP o povolení (bude jim vyhověno, pokud na daný termín nebude souběh se žádostí zaměstnance). V chatě je 15 lůžek a 8 přistýlek. K dispozici je kuchyňka k vlastnímu vaření. Středisko poskytuje návštěvníkům informace, turistické mapy, pohledy i upomínkové předměty, konají se zde přednášky a semináře. Okolí budovy je doplněné plastickými mapami i malou expozicí živočichů. Středisko je v provozu od 1.4. do 31.10.
Cena: Celá sezóna: 10 EUR/os/noc. Pronájem zasedací místnosti 33 EUR/den. Rekreační poplatek 0,70 EUR/os/noc. Ceny jsou včetně povlečení i všech energií. Ceny jsou platné pro běžnou veřejnost (zaměstnanci ŠOP SR a MŽP SR mají slevu).
Adresa: Informačné stredisko Správy NP Poloniny (rekreačná chata NP Poloniny, infocentrum), Nová Sedlica 174, 067 68 Nová Sedlica. Prevádzkovateľ: Národný park Poloniny, Mieru 193, 067 61 Stakčín. Kontaktná osoba: Tomáš Didirka (riaditeľ NP).
Poznámky: Ubytování se z technických příčin od 05/2015 neposkytuje. Fotografie pochází z webu Severovychod.sk.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Informační středisko NP Poloniny, Nová Sedlica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby