– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel u svatého Huberta, Louňovice u Říčan

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel u svatého Huberta [Zvětšit - nové okno]
30
Umístění: Na Horní návsi v Louňovicích u Říčan, 20 km od Prahy na východ. Spojení z pražského metra Depo Hostivař (linka A) autobusy na zastávku Louňovice I. hráz. Aquapark Čestlice (Aquapalace Praha) 14 km.
Ubytování: Hotel s kapacitou 30 lůžek. Pokoje jsou 2- až 5-lůžkové, s vlastním nebo společným sociálním zařízením. V letních měsících vhodné pro cyklisty a turisty, v zimních měsících pro běžkaře. Ideální prostředí pro zaměstnance firem, školy v přírodě a sportovní soustředění. Restaurace (teplá i studená jídla po celý den, kapacita 50 míst), letní venkovní zahrádka. Dětský koutek. Nekuřácký salonek vhodný pro oslavy. Společenský sál (250 míst, kulečník, stolní tenis). Parkoviště.
Cena: Celoročně: pokoj bez koupelny 250 Kč/os/noc, pokoj s vlastním soc. zařízením 350 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně 15% DPH, rekreačního poplatku i povlečení) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Hotel u svatého Huberta (hotel u sv. Huberta, hotel svatý Hubert), Horní náves č.p. 15, Louňovice, 251 62 Mukařov. Provozovatel: Filip Hora. Kontaktní osoba: Jaroslav Svoboda.
Poznámky: Hotel od roku 2014 vlastní jiný majitel.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel u svatého Huberta, Louňovice u Říčan
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby