– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Zátoka ***, Senec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Hotel Zátoka ***, Senec

Hotel Zátoka *** [Zvětšit - nové okno]
74 2
Umístění: V Senci na Slnečných jazerách, v časti sever. 20 km od Bratislavy. Dominantou mesta Senec sú Slnečné jazerá - krásne vodné plochy s peknou okolitou prírodou.
Ubytování: Hotel s 35 izbami (6x1, 24x2, 4x2 lôžka + prístelka, 1x apartmán). Polovica izieb má nádherný výhľad na vodnú plochu Slnečných jazier. K dispozícii aj bezbarierová izba a hotelový výťah. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, toaletou, telefónom, chladničkou, farebným TV so SAT a trezorom. V areáli hotela je vlastná hotelová pláž a parkovisko. Reštaurácia s barom (50 miest), plne klimatizovaná zimná záhrada s výhľadom na jazero, letná terasa (30 miest), stolný futbal, biliard, požičovňa bicyklov, požičovňa člnov, sauna, fitness.
Cena: Sezóna (22.06.-31.08.): izba 1-lôžková 58 EUR/noc, 2-lôžková 68 EUR/noc (s prístelkou 93 EUR/noc), apartmán (2 osoby) 120 EUR/noc. Mimosezóna: izba 1-lôžková 49 EUR/noc, 2-lôžková 62 EUR/noc (s prístelkou 76 EUR/noc), apartmán (2 osoby) 95 EUR/noc. Raňajky a fitnes zdarma. Parkovné 2,50 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. V období 15.06.-15.09. sa pripláca aj vstupný poplatok k jazerám 0,50 EUR/os/deň.
Adresa: Hotel *** Zátoka, Slnečné jazerá - Sever, 903 01 Senec. Kontaktné osoby: Andrea Oroszová a Jana Dudová.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Zátoka ***, Senec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...