– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Zátoka, Holčíkovce - Eva

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Zátoka [Zvětšit - nové okno]
48 0
Umístění: V rekreačnej osade Eva na brehu priehrady Domaša, 2 km od obce Holčíkovce a od hlavnej cesty Vranov nad Topľou - Stropkov. 30 m od hotelu je trávnatá a piesočnatá pláž s ležadlami (len pre našich klientov). V letných mesiacoch sa v blízkom okolí koná množstvo kultúrnych podujatí a diskoték.
Ubytování: Hotel s kapacitou 48 lôžok v 12 izbách. Na izbách sú 3 lôžka, prístelka, vlastné soc. vybavenie (WC, sprcha, umývadlo), chladnička, 2 lehátka na pláž, varná kanvica, rádio a TV. Izby s balkónom poskytujú výhľad na vodnú plochu. Vstupná hala s recepciou, bar, televízna miestnosť. Reštaurácia, vkusne zariadený bar, vonkajšie sedenie pod markízou. Tenisový kurt (umelý trávnik), trávnaté ihrisko na loptové hry, pieskovisko pre deti, basketbalový kôš, stolný tenis, vonkajší kozub. Možnosť zapožičania športových potrieb, vodných bicyklov, lodiek. Hotel je v prevádzke iba v období 01.06.-30.09.
Cena: Celá sezóna: 17 EUR/os/noc, dieťa do 10 rokov 12 EUR/noc, prístelka 12 EUR/noc, minimálna cena za izbu 30 EUR/noc, apartmán pre 2 osoby 83 EUR/noc. Pre návštěvníkov LacneUbytovanie.net je garantovaná zľava 10 % z cien ubytovania (v týchto cenách ešte nie je započítaná). Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Raňajky 3,80 EUR (do 10 rokov 2,90 EUR), polpenzia 8,30 EUR (do 10 rokov 6,50 EUR). Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Hotel Zátoka, rekreačné stredisko Eva (v niektorých mapách ako Kelčianky), Holčíkovce 353, 094 05 Holčíkovce. Kontaktná osoba: Martin Jančáry, Yacht Club Domaša.
Poznámky: Hotel má iného majiteľa. (stav v roku 2022)
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Zátoka, Holčíkovce - Eva
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...