– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Viktor ***, Bratislava - Petržalka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

88 % (2)

Hotel Viktor ***, Bratislava - Petržalka

hlavné mesto Bratislava / Malé Karpaty Ukázat na mapě
Hotel Viktor *** [Zvětšit - nové okno]
82 2
Umístění: V tichej časti Bratislavy, medzi rodinnými domami, zároveň len pár ulíc od diaľnice D1 a D2. Železničná stanica Petržalka 500 m. V blízkosti hotela sa nachádzajú zastávky MHD s dostupnosťou spojenia priamo do centra mesta. Kulturné pamiatky: Bratislavský hrad, Michalská veža, Stará radnica, Dóm sv. Martina, hrad Devín, hrad Červený kameň.
Ubytování: Hotel s 2-lôžkovými izbami a 4-lôžkovými apartmánmi. Každá izba má vlastné soc. zariadenie, wifi, TV, trezor, pracovný stôl. Izby sú so spojenými alebo oddelenými lôžkami. V hotelu je reštaurácia (kapacita 70 miest). Konferenčné služby (malá a veľká konferenčná miestnosť, klimatizovaný salónik pre rokovania, catering). Parkovanie v podzemnej garáži so stálym kamerovým dohľadom alebo pred budovou hotela.
Cena: Celoročne okrem sviatkov: 2-lôžková izba 50 EUR/izba/noc, 4-lôžkový apartmán 100 EUR/apartmán/noc. Sviatky (24.12.-26.12., 31.12.-1.1.): 2-lôžková izba 70 EUR/izba/noc, 4-lôžkový apartmán 140 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 1,70 EUR/os/noc. Raňajky 8 EUR. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Hotel Viktor ***, PaedDr. Ivona Podstavková, PhD., Kremnická 26, 851 01 Bratislava - Petržalka
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

85 % (31. 3. 2014, 21.54)
Uživatel zde byl ubytován od 20. února 2014 do 23. února 2014.
Ubytování naprosto v pořádku, pokoj pěkný, čistý. Snídaně poměrně chudé, kvalitativně tak, že vše již dle vzhledu nese označení výrobku ARO (tedy nejlevnější výrobky z Makra). Snídani jsme měli v ceně, představa, že bych si je objednal za 7 euro na osobu je nemyslitelná. Nicméně taktéž bych se asi vrátil, i když 50 euro za dvoulůžák mi přijde moźná aź moc.
90 % (11. 6. 2013, 15.00)
Uživatel zde byl ubytován od 2. května 2013 do 5. května 2013.
Velmi pěkné, prostorné, čisté pokoje, dobrá postel, bohatá nabídka u snídaně v krásné restauraci. Škoda, že restaurace je otevřená jen na snídaně. Trochu mě zarazilo, že jsme nemohli být ubytovány ve 12,45/bouřka a déšť/myslím, že pokoj byl určitě připravený.Přesto bych se ráda vrátila.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Viktor ***, Bratislava - Petržalka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby