– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Royal Diamond ***, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Royal Diamond *** [Zvětšit - nové okno]
94 0
Umístění: V kúpeľnom mestečku Veľký Meder (bývalé Čalovo). V blízkosti centra, 50 m od autobusovej a 350 m od železničnej stanice, v tieni krásnych jedlí v parku plnom zelene, nádherných stromov a vtáctva. Termálne kúpalisko 1,9 km.
Ubytování: Hotel s kapacitou 94 osôb (48 lôžok + 46 prístelkov). Komfortne zariadené izby s vlastným soc. zariadením, TV, rádiom, telefónom a prístupom k internetu. Organizovanie školení, svadieb apod. V areáli hotela parkovisko a garáže. Pobyt možný aj so psom alebo mačkou. V hoteli je reštaurácia (100 miest, labužnícke špeciality domácej i zahraničnej kuchyne, raňajky - švédsky stôl, večere o 3 chodoch) a bar.
Cena: Izby: 4-lôžková 15,25 EUR/os/noc, 3-lôžková 19 EUR/os/noc, 2-lôžková 20 EUR/os/noc, 1-lôžková 30 EUR/noc. Apartmán: 4 osoby 20,25 EUR/os/noc, 3 osoby 25,7 EUR/os/noc, 2 osoby 30 EUR/os/noc. Pri pobyte iba na 1-2 noci príplatok 4 EUR/os/noc. V sezóne (30.06.-02.09., 21.12.-01.01.) príplatok 4 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane parkoviska, vstupu do posilňovne, stolného tenisu. Raňajky 5 EUR (deti do 10 rokov 3 EUR), večera 7 EUR (deti do 10 rokov 5 EUR).
Adresa: Hotel Royal Diamond ***, Ivan Hochel a Mária Hochelová, Jahodová 17, 932 01 Veľký Meder. Vstupná brána do hotela je z ul. Fučíkovej č. 2/A.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Royal Diamond ***, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...