– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Thermal ***, Štúrovo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Thermal *** [Zvětšit - nové okno]
144
Umístění: V meste Štúrovo na maďarských hraniciach, priamo v areáli rekreačného komplexu Vadaš Thermal s termálnym kúpaliskom. Z terasy hotela vidna nádherná panoráma celého mesta Štúrovo a unikátnej ostrihomskej baziliky.
Ubytování: Komfortný hotel ponúkajúci 47 izeb a apartmánov (2-lôžkových s možnosťou prístelkov). Na každej izbe je kúpeľňa, WC, telefón, WiFi, rádio, TV, minibar. Reštaurácia Thermal + letná terasa + snack bar, ktorý slúži pre zábavu hostí vo večerných hodinách. Klimatizované konferenčné miestnosti pre 10-80 osôb. Bezplatné parkovisko.
Cena: Hlavná sezóna (mesiace 07, 08): 70 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 60 EUR/noc, deti 6-12 rokov 26 EUR, prístelok 20 EUR/noc). Nízka sezóna (mesiace 09-05): 54-62 EUR (iba 1 osoba 49-52 EUR, deti 6-12 rokov 19-23 EUR, prístelok 14-17 EUR/noc). Ceny sú platné pre izby Standard (2-lôžkové), v apartmánoch je príplatok. Deti do 6 rokov bezplatne ubytovanie vrátane polpenzie. Stravovanie: Raňajky 3-5 EUR, večera 4-9 EUR. V cene je voľný vstup na termálne kúpalisko!
Adresa: Hotel Thermal ***, Pri Vadaši 1, 943 01 Štúrovo
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Thermal ***, Štúrovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby