– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Smrk, Liptovský Hrádek

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Smrk [Zvětšit - nové okno]
55
Umístění: V Liptovskom Hrádku na hlavnej ulici, len 150 m od železničnej stanice Liptovský Hrádok. Vhodné východisko pre túry do Nízkých Tatier (vrchol Ohnište 4 hodiny po turistickom chodníku). Liptovský Mikuláš 9 km, aquapark Tatralandia 11 km. Podbanské (východisko pre túry do Západných a Vysokých Tatier) 20 km.
Ubytování: Hotel s kapacitou 55 lôžok v izbách a apartmánoch. V prízemí hotela je kaviareň, reštaurácia, recepcia (doplnkový predaj, zmenáreň, úschova cenností do trezoru, fax, internet, úschovňa lyží a bicyklov), wifi. Parkovisko pri hoteli. Izby a apartmány: izby (9x1 lôžko, 6x2 lôžka) a apartmány (6x2 lôžka), všetky sú vybavené vlastným soc. zariadením, TV+SAT, rádiom, telefónom, apartmány majú aj minibar.
Cena: Ceny sú vrátane raňajok. Celoročne okrem Silvestra: apartmán 40 EUR/apartmán/noc (len 1 osoba 32 EUR/noc), 1-lôžková izba 18 EUR/noc, 2-lôžková izba 32 EUR/izba/noc (len 1 osoba 26 EUR/noc), prístelok 10 EUR/noc. Deti 0-3 rokov bez nároku na lôžko a stravu zdarma, 3-15 rokov zľava 50 %. Večera 5,30 EUR, plná penzia 9,30 EUR. Rekreačný poplatok 0,34 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH.
Adresa: Hotel Smrek, INTOP s.r.o., Marika Kovalčiková, SNP 172, 033 01 Liptovský Hrádok
Poznámky: Od roku 2012 je v prevádzke iba hotelová časť (turistická bola zrušena).
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Smrk, Liptovský Hrádek
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...