– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Skorpion, Nižné Seliště u Chustu

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Skorpion [Zvětšit - nové okno]
30
Umístění: V jižní části Podkarpatské Rusi, v regionu zvaném Maramureš. V obci Nyžne Selyšče, asi 15 km od Chustu směrem na Drahovo a Koločavu. Nedaleko je známá Dolina Narciců.
Ubytování: Hotel (penzion) s pokoji pro 26 osob + dřevěná chata pro 4 osoby. Pokoje v hotelu jsou 2-lůžkové, každý má vlastní soc. zařízení, TV-SAT, některé jsou s balkónem. V chatě je ložnice (2 lůžka), obývák s TV (možnost 2 přistýlek), letní terasa. V hotelu je restaurace (70 míst), 2 sauny, WiFi internet. Na pozemku hotelu je rybníček a makety mukačevského a chustského hradu.
Cena: Pokoje (2-lůžkové): obyčejný 200 UAH/pokoj/noc, s balkónem 250 UAH/pokoj/noc, přistýlka 50 UAH/noc. Chata: 450 UAH/chata/noc. Ceny platí celoročně mimo přelomu roku a Velikoc (tehdy jsou ceny 200-250 UAH/os/noc).
Adresa: Hotel Skorpion (hotel Škorpión, hotel Scorpion, hotelnyj kompleks Skorpion) - Koliba Opriškiv (Kolyba Opryshkiv), ulice Borkaňuka 128, Nyžne Selyšče (Nižne Selišče), okres Chust (Khust), Zakarpatská oblast, Ukrajina.
Poznámky: Jazyky: ukrajinština, ruština. Poloha v mapě je jen orientační. Hotel mnoho let nereagoval na výzvy k aktualizaci, proto byl inzerát v roce 2016 přesunut do archivu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Skorpion, Nižné Seliště u Chustu
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...