– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel a kemp Seifert, Nové Hamry u Nejdku

?? %

Hotel a kemp Seifert (690 m), Nové Hamry u Nejdku

mob. +420 602 600 860, +420 724 088 210 info@horskyhotelseifert.cz
Hotel a kemp Seifert [Zvětšit - nové okno]
36 0
Umístění: V centru horské vsi Nové Hamry v Krušných horách. Před penzionem je autobusová zastávka i supermarket. Přímo v místě (300 m) jsou 2 lyžařské vleky. Vlaková zastávka Nové Hamry 300 m (spojení do Karlových Varů i dalších horských center). Rozhledna Tisovský vrch 2 km, Krušnohorská magistrála (běžky, kolo) 3 km, přírodní koupaliště Přebuz 8 km.
Ubytování: Horský hotel s kempem, restaurací, kongresovým sálem, venkovní saunou a vlastní ferratou za hotelem. V hotelu je 11 pokojů s vlastní koupelnou, TV-SAT a WiFi. Sál s pódiem až pro 120 osob, společenský salonek pro 30 osob, venkovní zahrádka s dětským hřištěm a sezením pro 70 osob. Na zelené louce u bublajícího potůčku za hotelem je kemp s možností stanování i parkování karavanů. Skála se zajištěnou cestou (via ferrata).
Cena: Hotel: se snídaní 790 Kč/os/noc, děti do 10 let 50% sleva, ceny platí při ubytování 2 a více osob na pokoji. Kemp: osoba 100 Kč/noc, stan 120 Kč/noc, karavan s elektrickou přípojkou 220 Kč/noc, snídaně 100 Kč. Pes 100 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení na hotelu a energií) a platné i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Hotel a kemp Seifert, Nové Hamry 13, 362 21 Nové Hamry. Provozovatel: Seifert service s.r.o. Odpovědná osoba: Patrik Volák.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel a kemp Seifert, Nové Hamry u Nejdku
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby