– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Wellness hotel Renospond, Zderaz

?? %

Wellness hotel Renospond (450 m), Zderaz

+420 469 321 282 (recepce), mob. +420 777 848 384 renospond@renospond.cz
Wellness hotel Renospond [Zvětšit - nové okno]
140 3
Umístění: V krásné přírodě Českomoravské vysočiny, na pomezí louky a lesa u hranice přírodní rezervace, 600 m od od klidné vsi Zderaz. V sousedství pískovcové skály Toulovcovy maštale, mnoho značených turistických a cyklistických tras. Ve Zderazi jsou pískovcová skalní obydlí i obchod. Autobusová zastávka 1 km. Divoký kaňon Pivnická rokle 3 km, Šilinkův důl (údolí se stezkou s řetězy a žebříky) 5 km.
Ubytování: Hotelový komplex s hotelovými pokoji i turistickou ubytovnou (viz samostatný inzerát), wellness, koupalištěm, sportovním areálem i zázemím pro děti. Wellness centrum s klubovou vířivkou, privátní saunou, pestrou nabídkou masáží, perličkových koupelí, soláriem i posilovnou. Velký sportovní areál (volejbalové hřiště, venkovní stolní tenis, kulečník, fotbálek, přírodní koupaliště). Pro děti dětské hřiště i vnitřní dětský koutek. Možnost domluvení jízd na koni v jezdecké stanici Pastvisko. WiFi zdarma. Hotel je vhodný pro rodinnou rekreaci i firemní akce a oslavy (3 salónky s ozvučením pro 30+50+60 osob), ozdravné pobyty pro seniory.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Pokoje se sdílenou koupelnou pro 2 pokoje: 450-500 Kč/os/noc, přistýlka 400 Kč/noc, děti do 12 let 320 Kč/noc. Pokoje s vlastní koupelnou: 600 Kč/os/noc, přistýlka 400 Kč/noc, děti do 12 let 320 Kč/noc. Večeře 170 Kč (děti do 12 let 90 Kč). Dětská postýlka 200 Kč/pobyt. Pes 100 Kč/noc. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Při pobytu jen na 1 noc +200 Kč/os. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby. Pro skupiny nad 10 osob na min. 3 noci slevy.
Adresa: Hotel Renospond, Zderaz 119, 539 44 Proseč u Skutče. Odpovědná osoba: Sabina Shorná.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Wellness hotel Renospond, Zderaz
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby