– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Hotel Pohoda, Staré Město pod Sněžníkem

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Pohoda [Zvětšit - nové okno]
41
Umístění: Ve Starém Městě pod Sněžníkem, v blízkosti renesanční radnice a kostela. Vlaková stanice 550 m. V budově radnice je turistické informační centrum a městské muzeum. V bývalých kasárnách je vojenské muzeum. Tipy na výlet: Rychlebské hory, Králický Sněžník 12 km, Šumperk 27 km, Velké Losiny (zámek, ruční papírna, lázně) 23 km, vodní přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně.
Ubytování: Hotel s nově zrekonstruovanými pokoji. Na pokojích jsou lůžka s kvalitními matracemi a lůžkovinami, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, fén, ručník, šampon, TV, lednice, wifi. Některé pokoje mají možnost přistýlky (rozkládací křesla). V hotelu jsou dvě restaurace (kapacita 70 míst, možnost penze), hotelová cukrárna, školicí místnost, finská sauna s lehátky a ochlazovacím bazénkem. V hotelu je možné pořádat konference, svatby, firemní a společenské akce.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 300 Kč/os/noc. Silvestr: 400 Kč/os/noc. Dítě 3-10 let (celoročně) 220 Kč/noc. Snídaně 60 Kč, polopenze 140 Kč. Malý domácí mazlíček 50 Kč/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Povlečení je v ceně. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc. Slevy pro větší organizované skupiny (zájezdy, turistické kluby atd.).
Adresa: Hotel Pohoda, Eva Filipčíková, Nám. Osvobození 68 a 69, 788 32 Staré Město pod Sněžníkem
Poznámky: Hotel bude od 1.9.2014 do odvolání mimo provoz z důvodu prodeje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Pohoda, Staré Město pod Sněžníkem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby