– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horský hotel Junior Piatrová, Vrútky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Horský hotel Junior Piatrová, Vrútky

Malá Fatra / Martinské hole / Turec
Horský hotel Junior Piatrová [Zvětšit - nové okno]
105
Umístění: Na konci Vrútok, vedľa lesa v tichom prostredí, ktoré lemujú Krivánska a Lúčanská časť Malej Fatry a na východe pohorie Veľkej Fatry. Železničná stanica Vrútky a autobusová stanica 3,5 km. Okolie ponúka v zime výborné podmienky na lyžovanie (Jasenská dolina, Valčianska dolina), v lete na turistiku, cykloturistiku, horolezectvo. Vo Vrútkach je kúpalisko. Martin (Múzeum slovenskej dediny) 8 km. Turčianske Teplice (aquapark) 34 km.
Ubytování: Horský hotel s kapacitou 74 lôžok a 33 prístelkov v 31 izbách a 1 apartmánu. Všetky izby aj apartmán sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC, TV a telefónom. Izby majú 4x1, 18x2, 3x3, 5x4 a 1x5 lôžok, všetky izby majú možnosť prístelkov. Apartmán je 2-lôžkový. V hoteli je reštaurácia (80 miest) so záhradnou letnou terasou (30 miest), detské ihrisko a trávnatá plocha, možnosť opekania, konferenčná miestnosť (kapacita 40 osôb). V areáli hotela je tenisový kurt, volejbalové ihrisko so sieťou, stolný tenis.
Cena: Celoročne: 1-lôžková izba (podkrovná) 14 EUR/noc (iba 1-2 noci 16 EUR/noc), 2-lôžková 29 EUR/izba/noc (1-2 noci 32 EUR/izba/noc), 3-lôžková 40 EUR/izba/noc (1-2 noci 45 EUR/izba/noc), apartmán 40 EUR/apartmán/noc (1-2 noci 44 EUR/apartmán/noc), prístelok 8,50 EUR/noc. Deti 6-15 rokov zľava 50 %. Raňajky 3 EUR. Rekreačný poplatok 0,60 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH.
Adresa: Hotel Junior Piatrová** (HJP), ulica Karvaša Blahovca, 038 61 Vrútky. Kontaktná osoba: Danica Čipkalová, prevádzkar. Prevádzkovateľ: Hotely mládeže Slovakia, a.s., Bratislava.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horský hotel Junior Piatrová, Vrútky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby