– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Hotel Na Chmelnici, Oslnovice - Chmelnice

?? %
mob. +420 774 023 874, +420 602 117 469 hotelnachmelnici@gmail.com
Hotel Na Chmelnici [Zvětšit - nové okno]
100 0
Umístění: V oblíbené zalesněné lokalitě Chmelnice, jen 80 m od písčité pláže Vranovské přehrady. Dobrý výchozí bod pro turistické výlety v okolí Vranovské přehrady: na Kozí stezku, hrad Bítov, zámek Vranov nad Dyjí, zříceninu Cornštejn, rozhlednu Rumburak, projížďku parníkem (přístaviště Chmelnice 450 m).
Ubytování: Turistický hotel s retro nádechem, procházející postupnou rekonstrukcí s cílem zachování podoby blízké původnímu vzhledu ze 70. a 80. let. V hotelu jsou klasické 4-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou (23 pokojů, na každém je dvoulůžko a palanda, vlastní sprcha, WC a umyvadlo) a 2-lůžkové pokoje pro nenáročné (3 pokoje, s vlastním WC a společnou sprchou). Severně orientované pokoje mají panoramatický výhled na zříceninu hradu Cornštejn. V samostatné budově je jídelna (pro 100 osob, s barem a videoprojekcí), společenský sál s barem (pro večírky a školení, i pro společenské hry a sledování TV). Terasa s výhledem na přehradu. Nabízíme zapůjčení lodí.
Cena: Pokoj pro nenáročné (2-lůžkový s palandou): 400 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby. Standardní pokoj: 4 osoby 400 Kč/os/noc (s polopenzí 640 Kč/os/noc, s plnou penzí 820 Kč/os/noc), 3 osoby 433 Kč/os/noc (s polopenzí 673 Kč/os/noc, s plnou penzí 853 Kč/os/noc), 2 osoby 500 Kč/os/noc (s polopenzí 740 Kč/os/noc, s plnou penzí 920 Kč/os/noc). Ceny jsou platné celoročně, v hlavní sezóně (měsíce 07-08) při ubytování na 2 a více nocí, mimo sezónu i při ubytování jen na 1 noc. Povlečení i energie jsou v ceně, připlácí se rekreační poplatek.
Adresa: Hotel Na Chmelnici (bývalé rekreační středisko Motorpal Jihlava), Oslnovice ev. č. 181, 671 07 Oslnovice. Vedoucí provozu: Zdeněk Dvořák. Jednatel: Aleš Dvořák.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Na Chmelnici, Oslnovice - Chmelnice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby