– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Menhard ***, Vrbov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Menhard *** [Zvětšit - nové okno]
36 0
Umístění: V historickom centre obce Vrbov, priamo na námestí, 500 m termálneho kúpaliska, kde môžete relaxovať a oddýchnuť si od každodenných starostí. Blízkosť Vysokých Tatier (25 km) a iných turistických oblastí (Slovenský raj, Spišská Magura, Pieniny), tiež množstvo kultúrnych pamiatok Spiša.
Ubytování: Hotel s kapacitou 36 osôb v izbách zariadených v modernom štýle s nádychom historie, ktorá im dodáva charakter relaxu. Všetky izby sú vybavené samostatnou kúpeľnou so sprchovým kútom a fénom. Na izbách sú LED televízory s kablovým pripojením, osvetlenie miestnosti je riešené LED svietidlami. Kvalitná hotelová reštaurácia. Hotel je v prevádzke od 1.7.2013.
Cena: Ceny sú vrátane raňajok. Celoročne: 2-lôžková izba 48 EUR/noc, 2-lôžkový apartmán 63 EUR/noc. Poplatok obci Vrbov 0,50 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Hotel Menhard ***, Vrbov 196, 059 72 Vrbov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Menhard ***, Vrbov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...