– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Hotel Koupaliště *** a turistické chatky, Letovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Hotel Koupaliště *** a turistické chatky, Letovice

Hotel Koupaliště *** a turistické chatky [Zvětšit - nové okno]
91
Umístění: V Letovicích 300 metrů od hlavní silnice Brno-Svitavy. V překrásném zalesněném prostředí letovického údolí v blízkém dosahu rybníka, koupaliště s tobogánem, minigolfu a tenisových kurtů. V Restauraci Koupaliště (150 m) báječná menu a pivo Černá Hora.
Ubytování: Rekreační středisko s hotelem a chatkami. Stylová restaurace s luxusním barem, kuchyně plná specialit. Dětský koutek. Sportovní vyžití (tenisové kurty, tenisová hala, minigolf, petangue, půjčovna kol). Komfortní tříhvězdičkový hotel: 41 lůžek + 10 přistýlek (1 apartmán, pokoje 11x2, 9x1 a 2 rodinné dvoupokoje). Na všech pokojích je TV, telefon, na některých vlastní koupelna, internet, v apartmánu i fén, žehličky a trezor. Chatky (10x): max. 4 osoby, vybaveny umyvadlem a elektřinou, nedaleko chatek moderní společné soc. zařízení (bez poplatku), v provozu 1.4.-30.9, jinak podle počasí.
Cena: Pokoje (včetně snídaně): 1-lůžkový s vlastní koupelnou 550 Kč/noc, 2-lůžkový s vlastním soc. zař. 1.080 Kč/pokoj/noc. 4-lůžkový rodinný 1.760 Kč/pokoj/noc. Apartmány (včetně snídaně): 2-lůžkový 1.380 Kč/apartmán/noc. Chatky (včetně snídaně): 4 osoby 910 Kč/chatka/noc. Večeře od 80 Kč. Pro skupiny slevy.
Adresa: APOS - Hotel Koupaliště, s.r.o., U Koupaliště 10/82, 679 61 Letovice-Třebětín. Kontaktní osoba: Gabriela Dědková.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Koupaliště *** a turistické chatky, Letovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...