– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Hotel Koruna, Benátky nad Jizerou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytovna Hotel Koruna, Benátky nad Jizerou

Mladá Boleslav
Ubytovna Hotel Koruna [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: Na starém náměstí v centru Benátek nad Jizerou, 1 km od autobusového nádraží. V blízkosti je zámek a muzeum hraček.
Ubytování: Ubytovna hotelového typu s 2-, 3- a 4-lůžkovými pokoji. Pokoje 2- a 3-lůžkové mají vlastní sprchový kout a WC. Pokoje 4-lůžkové mají sociální zařízení společné. Společná kuchyňka. V prostorách hotelu je čínská restaurace.
Cena: Celoročně: 150 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně). Cena je konečná (včetně rekreačního poplatku) a platí ve všech pokojích.
Adresa: Hotel Koruna (ubytovna Koruna), Husovo náměstí 75, 294 71 Benátky nad Jizerou. Kontaktní osoby: Miroslav Šťastný, Tuyen Nguyen Danh.
Poznámky: Prezentace byla v roce 2014 přesunuta do archivu, neboť inzerent dlouhodobě nereagoval na výzvy k aktualizaci.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Hotel Koruna, Benátky nad Jizerou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby