– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Koliba, Senec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Hotel Koliba [Zvětšit - nové okno]
58 0
Umístění: V krásnom prostredí v meste Senec, na Slnečných jazerách-sever. V blízkosti je aquapark. Okolo Slnečných jazier vedie cyklochodník (vhodný pre cyklistov a korčuliarov). Centrum mesta Senec 2 km. Železničná stanica Senec 2 km. V okolí Slnečných jazier môžete navštíviť sibírske tigre v Kostolnej pri Dunaji 3 km, kone v Hrubej Borši a Blatnom 3-5 km, mlyn v Jelke 14 km.
Ubytování: Hotel s ubytovaním v 2-, 3- a 4-lôžkových izbách a v apartmánoch. Izby sú vybavené spálňou, WC, kúpeľňou, LCD TV (82 cm), bezplatným pripojením na internet, chladničkou, klimatizáciou. Apartmány majú navyše obývaciu miestnosť. Vonkajší bazén s perličkou, posedením s lehátkami a dáždnikmi pre čo najlepší relax. Priamo v hoteli je reštaurácia (slovenské jedlá, počas víkendov pravá cigánska muzika), kongresová miestnosť. Fitness, sauna, na objednávku aj masér. Pred kolibou je parkovisko.
Cena: Ceny sú vrátane raňajok. Leto (01.06.-30.09.): 2-lôžková izba 60 EUR/izba/noc, 3-lôžková 70 EUR/izba/noc, 4-lôžková 80 EUR/izba/noc, apartmán 90 EUR/apartmán/noc. Mimo leto (30.09.-31.5.): 2-lôžková 40 EUR/izba/noc, 3-lôžková 45 EUR/izba/noc, 4-lôžková 50 EUR/izba/noc, apartmán 50 EUR/apartmán/noc. Za klimatizáciu +8 EUR/noc. Strážené parkovisko 5 EUR/noc. Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Ceny sú konečné (vrátane DPH a miestnych poplatkov) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Zľava do akvaparku Senec (20 % na 3 hodiny). Fitness gratis, sauna 3 EUR/os/hod.
Adresa: Hotel Koliba, Alžbeta Časná, Slnečné jazerá - sever, 903 01 Senec. Kontaktná osoba: Monika Horváthová.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (16. 9. 2012, 09.49)
Uživatel zde byl ubytován od 6. srpna 2012 do 9. srpna 2012.
byli jsme moc spokojeni - krásně zařízené pokoje, příjemný personál- :-)

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Koliba, Senec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...