– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Guest Centre ***, Štúrovo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Guest Centre *** [Zvětšit - nové okno]
45
Umístění: V Štúrove, 50 m od areálu termálneho kúpaliska Vadaš. V blízkosti sa nachádzajú obchody a reštaurácie, pešia zóna. Štúrovo leží pri ústí troch riek (Dunaj, Hron a Ipeľ), 1 km od súsedného maďarského mesta Esztergom (Ostrihom). V okolí Štúrova je 9 prírodných rezervácií s jedinečnou flórou a faunou. Mesto Visegrád 30 km.
Ubytování: Hotel s 2-lôžkovými izbami, rodinnou izbou a apartmánom. Všetky majú balkon, kúpeľňu, chladničku, TV+SAT, rádio, wifi, klimatizáciu. Rodinnú izbu aj apartmán tvoria dve izby celkom pre 4 osoby. V hoteli sa nachádza krytý bazén s vírivkou a termálnou vodou, sauna. Možnosť stravovania (donáškovou službou). Parkovisko je pred hotelom.
Cena: V cenách je zahrnutý krytý bazén s vírivkou s termálnou vodou, fínska a parná sauna, WiFi. Izby: mimosezona (mesiace 09-06) 40 EUR/izba/noc (len 1 osoba 25-30 EUR/noc), hlavní sezóna (mesiace 07-08) 50-55 EUR/izba/noc (len 1 osoba 35-40 EUR/noc). Prístelka 10 EUR. Apartmány a Rodinná izba: mimosezona 65-70 EUR/apartmán/noc, hlavná sezóna 80-85 EUR/noc (pre menší počet osôb v apartmáne zľavy). Klimatizácia 5 EUR/deň. Raňajky 4 EUR, obed 6 EUR, večera 6 EUR. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc.
Adresa: Hotel Guest Centre ***, Hlavná 78, 943 01 Štúrovo. Kontaktná osoba: Ján Bobek.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Guest Centre ***, Štúrovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby