– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Galanta, Galanta

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

98 % (1)
Hotel Galanta [Zvětšit - nové okno]
40 40
Umístění: V malebnom regióne južného Slovenska, za okrajom mesta Galanta, smerom k vodnej nádrži Kráľová. Termál centrum Galandia 2 km (vnútorné a vonkajšie bazény, tobogany, bufety s občerstvením, plážový volejbal, relaxačné bazény), nadväzuje na plochy rekreácie mesta Galanta (športová hala, tenisový areál, veľký futbalový areál). Rodeo Park Galanta 1 km (areál s vlastným jazerom v americkom westernovom štýle). Športové centrum Kaskády pri priehrade Kráľová 4 km (minigolf, lukostelba, vodné skútry,...).
Ubytování: Kapacita 30 lôžok + 10 pristeliek. Izby (17x): moderne zariadené, klimatizácia, LCD televízor s káblovou a sat. prípojkou, telefón, internet, soc. zariadenie, minibar, el. budík a sušič na vlasy, nábytok v európskom štýle v niekoľkých dizajnových variantoch, kvalitná bielizeň. Apartmány: presvetlené, vzdušné, spálňa s veľkou manželskou posteľou a spoločenská časť so sedacou súpravou, kuchynský kútik s barovým posedením. Podlažnú časť tvorí reštaurácia (špeciality, kamenný krb, slnečná terasa), malá kaviareň a dva kongresové sály celkom pre 60 ľudí. Bezbariérové prístupy v celom hoteli.
Cena: 2-lôžková izba 30 EUR/os/noc (pri plnom obsadení), 1-lôžková izba: 40 EUR/os/noc. Apartmán: 80 EUR/apartmán/noc. Pre ubytovaných 30% zľava na vstup do Termál Centra Galandia.
Adresa: Hotel Galanta****, Orechová 2626/1, 924 00 Galanta - Kolónia
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

98 % (4. 4. 2012, 14.15)
Uživatel zde byl ubytován od 14. dubna 2010 do 16. dubna 2010.
Skutečně luxusní a velmi příjemný hotel. Vyšší cena rozhodně odpovídá kvalitě. Vše krásně upravené a čisté. Ostatně pan Takáč dostal také ocenění města Galanty za její rozvoj. Galanta je klidné městečko, příjemné je posezení na zahrádce některé z místních restraurací i nenáročná procházka kolem přehrady Kráľová. I dovolená v nížině může být zajímavá.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Galanta, Galanta
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...