– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Hotel Eduard, Bělá pod Pradědem

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Eduard [Zvětšit - nové okno]
100
Umístění: V centru Jeseníků, v srdci horského střediska Bělá pod Pradědem. Blízko lyžařských center Červenohorské sedlo, Filipovice, Karlova Studánka, Praděd, Petříkov, Ostružná a Ramzová. Před hotelem je zastávka autobusu.
Ubytování: Hotel s kapacitou 100 lůžek se standardními hotelovými službami. Pokoje 2- až 6-lůžkové, vkusně zařízené, s TV. Pokoje Standard (WC a koupelna součástí pokoje) a pokoje Ekonomy (WC a sprchy společné, po rekonstrukci). Některé pokoje mají balkón. Restaurace (90 míst), bar s TV, společenská místnost s TV, konferenční klubový sál, kulečník, stolní fotbal, šipky, fitnes, sauna, venkovní bazén, hřiště na míčové hry, tenisový kurt, minigolf, ruské kuželky, venkovní bar s grilem, udírnou a ohništěm, dětský koutek. Parkoviště. Půjčovna kol. Úschovna kol a lyží. Krásná zahrada s výhledem na scenérie okolních hor.
Cena: Ceny zahrnují snídani. Pokoje Standard 350-450 Kč/os/noc (děti 5-12 let 260-340 Kč/noc), pokoje Ekonomy 250-350 Kč/os/noc (děti 5-12 let 190-270 Kč/os/noc). Při ubytování jen na 1 noc +50 Kč/os. Při ubytování jen 1 osoby +100 Kč/noc. Poplatek obci 10 Kč/os/noc (dospělí). Ceny jsou včetně DPH.
Adresa: Hotel Eduard, Bělá 44, 790 85 Bělá pod Pradědem. Provozovatel: SPAHO s.r.o., Kubelíkova 1224/24, 130 00 Praha 3.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Eduard, Bělá pod Pradědem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...