– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Detva, Dětva - Sídlisko

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Detva [Zvětšit - nové okno]
157
Umístění: V Detve pri hlavnej autobusovej stanici, v centre rázovitej oblasti Podpoľania, v Sládkovičove kraji. Okolie je vhodné pre letnú i zimnú turistiku v CHKO Poľana, horolezectvo (Kaľamárka 8,3 km), lyžovanie (Biele Vody 25 km, Látky 22 km), plávanie (vodná nádrž Ružiná 20 km), cyklistiku cestnú aj horskú.
Ubytování: Hotel s izbami (1- a 2-lôžkovými) a apartmánmi (4-lôžkovými). Všetky izby aj apartmány majú vlastné soc. zariadenie (WC, sprcha), telefón, rozhlasový prijímač, TV+SAT, bezdrôtový internet. Niektoré izby a apartmány sú vybavené chladničkou. V hoteli je nonstop recepcia (zmenáreň, faxovanie, kopírovanie). Pri hoteli je Gazdovský dom (typické slovenské jedlá a špeciality), cukráreň, reštaurácia a kaviareň, denný bar a nočná vináreň (disco).
Cena: Izby: 2-lôžková 19,92-23,90 EUR/izba/noc (s chladničkou 39,83-54,77 EUR/izba/noc), 1-lôžková 16,93-19,92 EUR/izba/noc (s chladničkou 32,86 EUR/izba/noc), prístelka 9,63 EUR/noc. Ceny sa líšia podľa kvality izieb. Apartmány: veľký 132,78 EUR/aparmán/noc, malý 92,94 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc.
Adresa: Hotel Detva s.r.o., Emil Drugda, Záhradná 22, 962 12 Detva
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Detva, Dětva - Sídlisko
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...