– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Grand Hotel Černý orel, Jindřichův Hradec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Grand Hotel Černý orel [Zvětšit - nové okno]
75
Umístění: V historickém centru Jindřichova Hradce, na hlavním náměstí, jen 200 m od třetího největšího hradu a zámku v Česku a 100 m od rybníku Vajgar. Bowling 50 m. Cyklostezky přímo od hotelu, projížďky na koních, pěší turistika.
Ubytování: Hotel se 30 pokoji vybavenými TV, telefonem, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou 2- a 3-lůžkové, k dispozici máme i rodinný 4-lůžkový pokoj a business apartmá. Z pokojů je výhled na renesanční náměstí nebo na rybník Vajgar. Restaurace s vlastním minipivovarem Černý orel a specialitami staročeské kuchyně. Wellness centrum (relaxační služby, sauna, hydromasážní vana, solná jeskyně a masáže). Prostory pro firemní akce, školení, a semináře. Historie hotelu sahá až do 17. století a jedná se o nejstarší hostinec v Jindřichově Hradci. V hotelu nocovali také Josef Kajetán Tyl a Bedřich Smetana.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně (včetně Silvestra): 1-lůžkový pokoj 700 Kč/noc, 2-lůžkový Standard i Economy 1.000 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 1.450-1.550 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový 1.900-2.000 Kč/pokoj/noc. Parkování 70 Kč/noc. Děti 0-3 roky zdarma bez nároku na lůžko, 3-6 let 200 Kč/noc, 6-12 let 300 Kč/noc (včetně snídaně). Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Ceny jsou platné i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Grand hotel Černý orel (dříve hostinec U černého orla), nám. Míru 165/I, 377 01 Jindřichův Hradec. Provozovatel hotelu: ARSTAV-Reality s.r.o. Kontaktní osoba: Pavel Sliacký.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Grand Hotel Černý orel, Jindřichův Hradec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...