– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Central, Český Těšín

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Central [Zvětšit - nové okno]
61 0
Umístění: V centru Českého Těšína, cca 300 m od vlakového i autobusového nádraží, vedle kina. Hranice s Polskem 400 m. Český Těšín a polský Cieszyn nabízejí turistům možnost návštěvy muzeí, kostelů, klášterů, zříceniny hradu. Koupaliště v Polském Těšíně 10 minut pěší chůze. Výchozí místa do Beskyd, obce Řeka a Komorní Lhotka 15 km.
Ubytování: Hotel s kapacitou 61 osob. Pokoje jsou 2-lůžkové s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Každý pokoj má vlastní soc. zařízení, wifi a TV-SAT. Nepřetržitý provoz recepce. Parkování u hotelu na monitorovaném parkovišti zdarma. V hotelu je restaurace La Cascada v mexiském stylu (kapacita 80 míst) s letní zahrádkou, nabízí českou i světovou kuchyni. Dětský venkovní koutek s pískovištěm a skluzavkou, druhý dětský koutek v salónku restaurace. Úschova jízdních kol.
Cena: Celoročně: 800 Kč/pokoj/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Děti do 5 let zdarma. Cena je konečná (vč. DPH i všech poplatků).
Adresa: Hotel Central a Restaurace La Cascada, Nádražní 16/10, 737 01 Český Těšín. Jednatel hotelu: Ing. Anna Kabotová. Kontaktní osoba: D. Siudová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Central, Český Těšín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby