– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Atom, Piešťany

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Atom [Zvětšit - nové okno]
78
Umístění: V Piešťanoch, neďaleko centra. Autobusová a vlaková stanica Piešťany 1,6 km. Piešťany sú svetoznáme kupeľné mesto, rozprestierajú sa v údolí rieky Váh, na úpäti Považského Inovca.
Ubytování: Hotel s kapacitou 78 lôžok v izbách, bunkách a apartmánoch. Izby (6x1, 16x2 lôžka) sú vybavené sprchou, WC, SAT TV, rádiom a telefonom. Apartmány (20x) sú naviac vybavené chladničkou. Bunky sú 2 izby (2+2 lôžka alebo 2+1 lôžko) so samostatným WC a kúpelkou. V hoteli je školiaca miestnosť (kapacita 25 miest, k dispozícii flipchart, tabuľa, premietacie plátno, meotár), sauna, masáže, oxygenoterapia. V hoteli je reštaurácia v prenájme (50 miest, poskytuje raňajky, obedy a večere na základe dohody).
Cena: Celoročne: 2-lôžková izba Turist 18 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 14 EUR/noc), 2-lôžková izba Štandard 22 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 16 EUR/noc), 2-lôžkový apartmán 31 EUR/apartmán/noc, 1-lôžková izba Lux 21 EUR/noc, prísteľka 9 EUR/noc. Rekreačný poplatok 1,10 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Pri väčšom počte nocí a osôb možná zľava.
Adresa: Hotel Atóm Piešťany, Krajinská cesta 32, 921 01 Piešťany. Kontaktná osoba: Jaroslava Nemčeková. Prevádzkovateľ: HOTELY SK s.r.o., Koceľova 8, Nitra.
Poznámky: Hotel je mimo prevádzky (stav z roku 2017).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Atom, Piešťany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...