– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hostel River, Plzeň - Jižní Předměstí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Hostel River, Plzeň - Jižní Předměstí

Plzeň
Hostel River [Zvětšit - nové okno]
25
Umístění: V centru Plzně u řeky Radbuzy, 350 m od vlakového nádraží a 350 m od historického centrálního náměstí Republiky. V blízkosti hostelu se nachází několik restaurací s příjemnym posezením i živou hudbou. Historické jádro města Plzně s impozantní katedrálou láká na procházky i posezení v typických pivnicích, kde se čepuje vyhlášené plzeňské pivo.
Ubytování: Malý a útulný hostel (ubytovna) s několika druhy pokojů. V ubytovně jsou pokoje se společnou kuchyňkou a soc. zařízením (1x1, 1x2, 1x3, 1x4 a 1x5 lůžek), pokoj s vlastním sociálním zařízením (5-lůžkový) nebo dormitory (nově vybavené včetně nových sociálek, 4-5 lůžek na pokoji, který je sdílen s dalšími turisty). Před hostelem jsou místa k parkování. Ve vedlejším objektu je možné si objednat jídlo i s donáškou na pokoj.
Cena: Pokoje se společným soc. zařízením: 1-2 noci 250-350 Kč/os/noc, 3 a více nocí 150 Kč/os/noc, ceny platí při ubytování 2 a více osob na pokoji. Pokoje s vlastní koupelnou: 1 a více nocí 400 Kč/os/noc, min. 2 osoby na pokoji. Ceny jsou konečné (obsahují i DPH a všechny poplatky) a platné po celý rok.
Adresa: Hostel River Plzeň (ubytovna River Plzeň), Viktor Kořánek, Černická 12, 301 00 Plzeň
Poznámky: Prezentace byla přesunuta do archivu, neboť inzerent dlouhodobě nereagoval na výzvy k aktualizaci.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hostel River, Plzeň - Jižní Předměstí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...