– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hostel Prosek, Praha 9 - Prosek

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Hostel Prosek, Praha 9 - Prosek

Praha
Hostel Prosek [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V klidné části Prahy 9 - Prosek, uprostřed zeleně. V blízkosti se nachází Prosecké skály, Park přátelství, obchodní centrum Prosek a PVA Letňany (do 1,5 km). Příjemnou procházkou se dostanete do areálu bobové dráhy Prosek. Nejbližší zastávka MHD (autobus U Kundratky) 140 m. Nákupní centrum Letňany se zimním stadionem a aquacentrem 2,5 km. O2 aréna a nákupní centrum Harfa s Dinoparkem 15 minut autobusem.
Ubytování: Hostel (ubytovna). V hostelu jsou pokoje se společným soc. zařízením (1-, 2-, 3-, 4- a vícelůžkové) i apartmány s vlastní koupelnou (1- a 2-lůžkové). Na všech pokojích je lednice. Společenská místnost s barem. WiFi připojení k internetu. Salonky ke školení menších i větších skupin. Připravujeme snídaně. Bezplatné parkování u hostelu.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: pokoj 1-lůžkový 500 Kč/noc, 2-lůžkový 420 Kč/os/noc, 3-lůžkový 360 Kč/os/noc, 4- a více-lůžkový 280 Kč/os/noc, apartmán 2-lůžkový 1.200 Kč/apartmán/noc, 3-lůžkový 1.600 Kč/apartmán/noc. Silvestr: pokoj 1-lůžkový 1.000 Kč/noc, 2-lůžkový 550 Kč/os/noc, 3- a více-lůžkový 450 Kč/os/noc, apartmán 2-lůžkový 1.200 Kč/apartmán/noc, 3-lůžkový 1.600 Kč/apartmán/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i DPH, rekreační poplatek, povlečení a energie) a platí i při ubytování jen na 1 noc (při pobytech na 5 a více nocí sleva dohodou).
Adresa: Hostel Prosek (ubytovna Prosek), Na Vyhlídce 387/1, 190 00 Praha 9 - Prosek. Kontaktní osoba: Martina Jurkovičová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hostel Prosek, Praha 9 - Prosek
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby