– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hostel Praha Ládví, Praha 8 - Libeň

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Hostel Praha Ládví, Praha 8 - Libeň

Praha
Hostel Praha Ládví [Zvětšit - nové okno]
57 20
Umístění: V Praze, 100 m od zastávky metra Ládví (trasa C, na této trase nádraží Holešovice 5 minut, Hlavní nadraží 10 minut) a zastávek tramvají a nočních autobusů. Nedaleko se nachází restaurace, bary, nákupní středisko, multikino Ládví, plavecký bazén a 5 min. jízdy od hostelu je obchodní centrum Letňany (bezplatné autobusové spojení).
Ubytování: Hostel (ubytovna) s 1- až 8-lůžkovými nově zařízenými pokoji se společnou koupelnou a sociálním zařízením na patře. Do hostelu je bezbariérový přístup, k dispozici i bezbariérové WC pro invalidy. Na pokojích jsou uzamykatelné skříňky. Společná kuchyňka (mikrovlnka, vařič, varná konvice, kuchyňské nádobí). Společenská místnost (kabelová TV). Bezdrátové připojení k internetu zdarma včetně možnosti využití počítače v hale hostelu. Zavazadlová místnost zdarma. Zajistíme transfer na letiště, nádraží i do centra, turistického průvodce. V recepci na prodej pohledy, známky, mapy, káva a jiné nápoje.
Cena: Léto (1.4.-31.10.): pokoj 1-lůžkový 550 Kč/noc, 2-lůžkový 400 Kč/os/noc, 3-lůžkový 350 Kč/os/noc, 4-lůžkový pokoj 300 Kč/os/noc, 5- až 8-lůžkový 250 Kč/os/noc. Zima (1.11.-30.3.): pokoj 1-lůžkový 550 Kč/noc, 2-lůžkový 350 Kč/os/noc, 3-lůžkový 300 Kč/os/noc, 4-lůžkový pokoj 250 Kč/os/noc, 5- až 8-lůžkový 200 Kč/os/noc. Silvestr (27.12.-2.1.): 500-950 Kč/os/noc, min. 3 noci. Ceny jsou konečné (obsahují DPH, rekreační poplatek, povlečení atd.) a platí i při pobytu jen na 1 noc. Dlouhodobé pobyty od 170 Kč/os/noc. Hlídané parkoviště non-stop 100 Kč/den.
Adresa: Hostel Praha Ládví (ubytovna Ládví), Daniel Šíp, Davídkova 443/114, 180 00 Praha 8 - Libeň
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hostel Praha Ládví, Praha 8 - Libeň
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby