– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hostel Kotva, Praha 7 - Holešovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Hostel Kotva, Praha 7 - Holešovice

Praha Ukázat na mapě
Hostel Kotva [Zvětšit - nové okno]
60 0
Umístění: V Praze 7 - Holešovicích, v klidné lokalitě nedaleko řeky Vltavy, 15 minut tramvají z centra. Stanice metra Nádraží Holešovice 1,1 km. V blízkosti jsou restaurace, večerky, supermarkety. Noční kluby Mecca 1,2 km a Sasazu 2,3 km. ZOO Praha 4 km, Výstaviště Holešovice 2 km, Pražská tržnice 1,8 km, park Stromovka 2 km. Velký výběr rozvozu jídla v naší lokalitě.
Ubytování: Hostel (ubytovna) s 1- až 4-lůžkovými pokoji, vhodný pro turisty, studenty, pracující. Společná kuchyňka (vařič, rychlovarná konvice a mikrovlnka), soc. zařízení, společenská místnost (TV+SAT). Ve večerních hodinách je v provozu recepce. V hostelu je automat na kávu, čaj, čokoládu a cappuccino. Prodej nealko nápojů, piva a cukrovinek. WiFi zdarma na všech pokojích. Celý hostel je monitorován kamerovým systémem. Parkoviště zdarma, možnost pronájmu garáže.
Cena: 1-lůžkový pokoj: 1-4 noci 300 Kč/noc. 2-lůžkový pokoj: 1-4 noci 550 Kč/pokoj/noc. 3-lůžkový pokoj: 1-4 noci 700 Kč/pokoj/noc. 4-lůžkový pokoj: 1-4 noci 900 Kč/pokoj/noc. Při ubytování na 5-15 nocí sleva 10 %, na 16 a více nocí sleva 20 %. Studenti (ISIC) sleva 20 %. Dítě 5-15 let sleva 50 %. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Praní+sušení 70 Kč. WiFi zdarma. Ceny jsou včetně DPH a platné celoročně mimo 29.12.-2.1.
Adresa: Hostel Kotva (ubytovna Kotva), Martin Dědek, Varhulíkové 134, 170 00 Praha 7 - Holešovice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hostel Kotva, Praha 7 - Holešovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby