– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Městská turistická ubytovna, Kašperské Hory

?? %

Městská turistická ubytovna (740 m), Kašperské Hory

mob. +420 770 132 024, +420 775 151 516 hostel@kasphory.cz
Městská turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
43
Umístění: V historickém centru malého šumavského městečka Kašperské Hory. Autobusová zastávka 100 m. V Kašperských horách (400 m) je zrekonstruovaná městská sportovní hala (míčové sporty, fitness atd.). Hrad Kašperk 3 km pěšky po značené stezce.
Ubytování: Turistická ubytovna (hostel) vhodná především pro sportovce, turisty a obdivovatele Šumavy. Hostel má kapacitu 43 lůžek ve 14 pokojích (2- až 4-lůžkových). Dva pokoje mají vlastní koupelnu, ostatní mají soc. zařízení společné. Společná vybavená kuchyňka (ledničky, sporák s troubou, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, pekárna, běžné nádobí), společenská místnost s TV, bezplatné WiFi v celé ubytovně. Vnější dvorek. Bezplatné parkování přímo před ubytovnou.
Cena: Celoročně: pokoje se společným soc. zařízením 200 Kč/os/noc, apartmány s vlastní koupelnou 250 Kč/os/noc. Při ubytování jen na 1 noc +50 Kč/os. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma, děti 3-12 let sleva 25 %. Domácí mazlíčci 100 Kč/noc. Poplatek z pobytu (osoby 18-70 let) 20 Kč/os/noc. Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby samostatně na pokoji.
Adresa: Hostel Kašperské Hory, Bohdana Týbla 15, 341 92 Kašperské Hory. Provozovatel: Technické služby Města Kašperské Hory s.r.o. Správkyně hostelu: Lenka Paulínyová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Městská turistická ubytovna, Kašperské Hory
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby