– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hostel Freddie next to Mercury, Bratislava - Staré Město

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

95 % (1)

Hostel Freddie next to Mercury, Bratislava - Staré Město

hlavné mesto Bratislava / Malé Karpaty / Zlaté písky Ukázat na mapě
Hostel Freddie next to Mercury [Zvětšit - nové okno]
60 40
Umístění: V Bratislave na Starom Meste, iba 400 m od hlavnej železničnej stanice a 10 minút od historického centra Bratislavy.
Ubytování: Nový komfortný hostel s 18 izbami (2- až 4-lôžkové izby a 6- a 8-lôžkové spoločné spálne - dormy). Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou, kuchynskou linkou so základným kuchynským vybavením, minibarom (chladničkou), el. dvojplatničkou, rýchlovarnou konvicou, TV, uzamykateľnými skrinkami, wifi. Vybavenie izieb je vhodné aj na dlhodobejšie ubytovanie. V hostelu je možnosť využitia spoločných priestorov - lounge a veľkej letnej terasy, spoločnej práčovne. Parkovisko za poplatok.
Cena: Celoročne: 2-lôžková izba 44 EUR/izba/noc, 3-lôžková 60 EUR/izba/noc, 4-lôžková 76 EUR/izba/noc, lôžko v 6-lôžkovej ženskej izbe 18 EUR/os/noc, lôžko v 6-lôžkovej alebo 8-lôžkovej zmiešanej izbe 14 EUR/os/noc, prísteľka 10 EUR/noc. Miestny poplatok 1,65 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Raňajky 1,60 EUR.
Adresa: Hostel Freddie next to Mercury (ubytovňa Freddie), Peter Kostial, Jelenia 4, 811 05 Bratislava - Staré Mesto
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (7. 11. 2013, 13.37)
Uživatel zde byl ubytován od 5. listopadu 2013 do 6. listopadu 2013.
Hostel Freddie všem vřele doporučuji. S přítelem jsme byli nadšeni. Nachází se kousek od centra, personál je příjemný a pokoje nádherné. Mile nás překvapila i pěkně vybavená společenská místnost položená tak, aby hluk nikoho nerušil i v pozdních hodinách :-) Tímto tedy děkuji za tip stránkám levneubytovani.net.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hostel Freddie next to Mercury, Bratislava - Staré Město
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...