– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Na staré hospodě, Hostětín

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

75 % (1)

Na staré hospodě, Hostětín

Na staré hospodě [Zvětšit - nové okno]
20 10
Umístění: Uprostřed obce Hostětín v Bílých Karpatech, 5 km od Bojkovic směrem na Brumov-Bylnici. Vlaková zastávka Hostětín 150 m. Obchod a hospoda 50 m. Hraniční hřeben se Slovenskem 5 km po modré turistické značce.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 20 lůžek. V přízemí se nachází 3 pokoje, kuchyň, soc. zařízení, bezbariérový přístup. V prvním poschodí jsou 2 pokoje, společenská místnost, kuchyň, sociální zařízení.
Cena: Léto: 175 Kč/os/noc. Zima (topná sezóna): 220 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i DPH, rekreační poplatek a energie) a platí i při ubytování jen 1 osoby na 1 noc.
Adresa: Rekreační zařízení Na staré hospodě (ubytovna Na staré hospodě), Hostětín 42, 687 71 Bojkovice. Kontaktní osoba: Naděžda Hamšíková. Provozuje obec Hostětín.
Poznámky: Ubytování v roce 2014 mění majitele a čeká jej rekonstrukce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

75 % (16. 5. 2012, 16.56)
Uživatel zde byl ubytován od 20. dubna 2012 do 21. dubna 2012.
Za málo peněz nemůžete čekat filharmonii, ale pokud vám stačí čistá postel,koupelna, střecha nad hlavou a i základně vybavená kuchyňka, neváhejte.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Na staré hospodě, Hostětín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...