– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata Poľana, Hriňová - hřeben Polany

85 % (2)

Horská chata Poľana (1.260 m), Hriňová - hřeben Polany

+421 455 497 204, mob. +421 905 669 729 (neuveden)
Horská chata Poľana [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: V prekrásnom prostredí Slovenského Rudohoria, 12 km od Hriňovej, v chránenej krajinnej oblasti Poľana, ktorá bola vyhlásená za biosferickú rezerváciu UNESCO. V zime sú v prevádzke 2 lyžiarske vleky, pôžičovňa športových potrieb, ski servis. Najkratší peší prístup z osady Skliarovo (časť Detvy) 6,5 km po modrej značke, centrum mesta Detva 11 km.
Ubytování: Horský hotel (horská chata) s celoročnou obmedzenou prevádzkou. Ubytovacia časť hotelu je od leta 2012 mimo prevádzky a čaká na rekonštrukciu. Otvorený je len bufet! K ubytovaniu môžete využíť súsednú Chatku Poľana (viz iný inzerát). Informácie o pôvodnom hoteli: V hoteli je reštaurácia, jedáleň, turistický bufet s rýchlym občerstvením, spoločenská sála, denný bar, nočný klub, poľovnícky salón. Na regeneráciu slúži sauna, bazén, solárium, fitnes, stolný tenis, biliard, kolkáreň, viacúčelové ihriská. Turistická ubytovňa (40 lôžok): 2- až 3-lôžkové izby s umývadlom a spoločným sociálnym zariadením na každom poschodí. V turistickej časti hotela sa od jari do jesene izby nevykurujú. Pokiaľ je chata plne obsadená, po dohode je možné ubytovať sa vo vlastných spacích pytloch v spol. priestoroch.
Adresa: Horský hotel Poľana (horská chata na Poľane, turistická chata Poľana), 962 05 Hriňová
Poznámky: Foto: Anton Zahradník, Hiking.sk.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

85 % (15. 2. 2013, 15.30)
Chodili sme tam často a radi. Bol tam božský kľud. Veľmi sa obávam, že po rekonštrukcii to stratí čaro a aj ten božský kľud.
85 % (31. 10. 2012, 11.35)
Ubytování v hotelu je aktuálně mimo provoz. Střechu nad hlavou však poskytují chatky vedle hotelu, které mají pronajmuté různí nájemci (je jich celkem asi 10). Viz zdejší inzerát \"Chatka Poľana\". Otevření hotelu je plánováné až na Silvestra 2013 po proběhnutí rekonstrukce. Ale závisí to na financích. Ty se majitel možná bude snažit získat i jako dotaci na dům sociálních služeb (poté by možná jako hotel fungovala jen část budovy, ale toto je jen domněnka). Každopádně je ke cti majitelů hotelu, že nechali otevřený bufet pro turisty (tzv. bufet U Maca). Byli jsme zde o víkendu mimo sezónu. Kromě nás byla na Poľaně jen jedna skupinka, jinak ani živáčka, tedy absolutní klid. A otevřený bufet dodal příjemné zázemí. Sortiment nápojů je veliký a i výběr teplých jídel poměrně slušný. Otevřeno bylo ráno od 8 hodin do večerních cca 20 hodin. Pán i paní v bufetu jsou velmi příjemní!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Poľana, Hriňová - hřeben Polany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby