– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horský hotel Martiňák ****, Horní Bečva

?? %

Horský hotel Martiňák **** (785 m), Horní Bečva

mob. +420 607 066 772 (9-17 hod.) info@martinak.cz
Horský hotel Martiňák **** [Zvětšit - nové okno]
50 0
Umístění: Na horské samotě v Beskydech v nadmořské výšce 785 m, na křižovatce mnohých turistických tras (Pěticestí), necelých 5 km od hlavní silnice, v katastru obce Horní Bečva. Pustevny 8 km, Bumbálka 12 km. V bezprostředním okolí Martiňáku roste spousta borůvek, malin a ostružin. Je zde pravý ráj houbařů. Zpevněné i nezpevněné cesty Moravskoslezských Beskyd umožňují poznávání okolí na horských kolech.
Ubytování: Apartmánový, částečně samooblsužný wellness horský hotel (horská chata), od roku 2021 fungující jako adult-friendly (pouze pro osoby starší 15 let). V hotelu je 9 apartmánů (2- až 6-lůžkových) s vlastní koupelnou, kuchyní, obývacím pokojem, TV, WiFi a balkónem s nádherným výhledem. Wellness zóna (finská a infra sauna, výhledová terasa s lehátky, venkovní sudy s termální vodou). Společenská místnost (billiard, šipky, stolní fotbal). Úschovna kol, lyžárna, půjčovna skialpových setů. Hotel v roce 2016 prošel rozsáhlou rekonstrukcí z původní turistické chaty. V sousedství funguje rustikální Hospůdka Pod Starým bukem (možnost stravování).
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: apartmán 2-lůžkový 3.389-4.464 Kč/apartmán/noc, 3-lůžkový 4.176-5.424 Kč/apartmán/noc, 4-lůžkový 5.136-6.384 Kč/apartmán/noc (podle období a konkrétního apartmánu). Rekreační poplatek 20 Kč/os/noc. Ceny jsou platné i při ubytování jen na 1 noc. Při pobytu na 5 a více nocí sleva 10 %. Povlečení i energie jsou v ceně.
Adresa: Wellness Aparthotel Martiňák **** (též horský hotel Martiňák či horská chata Martiňák) a Hospůdka Pod Starým bukem, Horní Bečva ev.č. 400, PSČ 756 57. Provozovatel: Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o. (součást Beskydy Resort). Kontaktní osoba: Mgr. Bc. Petra Otepková, ředitelka hotelu.
Aktualizace:
Video: Video prezentace hotelu Martiňák

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horský hotel Martiňák ****, Horní Bečva
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...