– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horský hotel Klak, Kľačno - Fačkovské sedlo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Horský hotel Klak (810 m), Kľačno - Fačkovské sedlo

Horský hotel Klak [Zvětšit - nové okno]
50
Umístění: V horskom prostredí na Fačkovskom sedle v rekreačnom stredisku Skiarena Fačkovské sedlo (806 - 1.063 m). V stredisku sú vleky, reštaurácia, bufet, skiservis, cykloservis, požičovna lyžiarskej výstroje, športový obchod, lyžiarska škola, bezplatné parkoviská. Turistické východisko do okolitých hôr (hory Kľak, Strážov atď.).
Ubytování: Horský hotel s kapacitou 50 lôžok v 2- a 3-lôžkových izbách. Na každej izbe je WC, sprcha, TV. Hotel má fitnes centrum, saunu, perličkovú vaňu, možnosť elektroliečby a masáží. Pri hoteli je parkovisko, viacúčelové oplotené ihrisko, zastrešený altánok pre 30 ludí s ohniskom a vonkajším krbom, hojdačky a kolotoč. V hoteli je jedáleň (možnosť plnej penzie), denný bar s letnou terasou, školiaca miestnosť (30-40 osôb, audiovizuálna technika), poľovnícka miestnosť (30 osôb, krb). Vhodné miesto pre turistov, lyžiarov, relaxačné pobyty, ale aj pre usporiadanie firemných akcií a školení, osláv, svadieb, škôl v prírode, športových sústredení.
Cena: Celoročne: 2-lôžková izba 24 EUR/izba/noc (iba 1 osoba na izbe 13 EUR/noc), 3-lôžková 36 EUR/izba/noc, prístelka 7 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň je v cene. Raňajky (švédske stoly) 4,50 EUR, obed 5 EUR, večera 5,50 EUR. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Horský hotel Kľak (horská chata Kľak), Róbert Hojč, Fačkovské sedlo, Kľačno. Prevádzkovateľ: Kľak, s.r.o., Salaš Kľak - Fačkovské sedlo 146, 972 15 Kľačno.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horský hotel Klak, Kľačno - Fačkovské sedlo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby