– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Dům horské služby, Demänovská Dolina - Jasná

?? %

Turistická ubytovna Dům horské služby (1.190 m), Demänovská Dolina - Jasná

mob. +421 903 999 969 jasna.dhs@gmail.com
Turistická ubytovna Dům horské služby [Zvětšit - nové okno]
60 0
Umístění: Priamo na zjazdovke v Jasnej v Nízkych Tatrách, v stredisku Biela Púť na severnej strane Chopku. Autobusová zastávka Biela Púť Jasná 1 km.
Ubytování: Turistická ubytovňa (chata) s kapacitou 60 lôžok v 2- a 3-lôžkových izbách, k dispozícii sú aj izby pre rodiny s deťmi. Ubytovňa má 3 podlažia, na každom je cca 20 lôžok, spoločné soc. zariadenie, spoločenská miestnosť (možné aj konferenčné stretnutia) a kuchynka (možný aj prenájom celého podlažia pre súkromie ako na vlastnej chate). Detský kútik s hračkami pre rodiny s deťmi. Možno bezplatne zapožičať kávovar, kotlík na guláš, gril aj. Na prízemí je lyžireň pre úschovu lyží aj bicyklov. Veľmi výhodné pre veľké skupiny turistov, školy v prírode a firemné akcie. Pre skupiny zabezpečíme aj cateringové služby. Pred chatou je trávnatý pozemok, volejbalová sieť, bránky na futbal, ohnisko, altánok a bezplatné parkovanie. Domáce zviera po dohode.
Cena: Leto a mimosezóna: prenájom celého domu 700 EUR/dom/noc (tj. pri 60 osobách 11,70 EUR/os/noc), aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Zima: 3 a viac nocí 45 EUR/os/noc, 2 noci 50 EUR/os/noc, iba 1 noc 55 EUR/os, min. 2 osoby. Silvester (26.12.-6.1.): príplatok 20 %. Deti bez nároku na lôžko zdarma. Rekreačný poplatok 1,50 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v ceně.
Adresa: Dom horskej služby (Chata Horská) – Horská služba Nízke Tatry (HS Nízke Tatry), Jasná 83, 031 01 Demänovská Dolina. Prevádzkovateľ: Du monde s.r.o. Kontaktná osoba: Ing. Dušan Ondrek.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Dům horské služby, Demänovská Dolina - Jasná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...