– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská Chata Praha, Jáchymov - Nové Město

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Horská Chata Praha, Jáchymov - Nové Město

Horská Chata Praha [Zvětšit - nové okno]
36
Umístění: V Krušných horách, v Jáchymově, v části Nové Město. Lyžarské vleky od 100 m, značené stezky pro běžky. Lyžarské centrum Klínovec a Neklid do 8 km. Potůčky 20 km (bazén, sauna, whirlpool), Karlovy Vary 25 km, lázně Jáchymov 3 km.
Ubytování: Horská chata s kapacitou 36 lůžek ve 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích s možností pristýlky. Možnost pronájmu i celé nebo poloviny chaty. V každé polovině chaty je: 6 ložnic (17 pevných lůžek + 1 přistýlka), kuchyň (el. sporák, lednice, varná konev, překapávač, nádobí), 2x sprchový kout a WC, společenská místnost/jídelna s TV/SAT, lyžárna.
Cena: Léto a mimosezóna (02.01.-22.1., 26.02.-26.12.): polovina chaty (15 osob) 20.000 Kč/chata/týden, celá chata (30 osob) 30.000 Kč/týden, last-minute 200 Kč/os/noc (platí se jen obsazená lůžka). Zima (22.01.-26.2.): polovina chaty 25.000 Kč/týden, celá chata 40.000 Kč/týden, last-minute 250 Kč/os/noc. Silvestr: polovina chaty 30.000 Kč/týden, last-minute 300 Kč/lůžko/noc. Ceny jsou konečné (zahrnují i ložní prádlo, náklady na energie, poplatky městu).
Adresa: Horská chata Praha, Nové Město č.ev. 42, 360 01 Jáchymov. Provozovatel: Eurocamping Bojkovice, s.r.o, Štefánikova, 687 71 Bojkovice.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská Chata Praha, Jáchymov - Nové Město
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...