– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horolezecká chata Zádiel, Bôrka - Zádielská dolina

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Horolezecká chata Zádiel [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V Zádielskej tiesňave v Slovenskom krase, v lese neďaleko turistického značeného chodníka. Možnost prístupu autom až k chate z obce Bôrky. V okolí je množstvo terénov vhodných pre horolezcov.
Ubytování: Skromná chata patriaci horolezeckému klubu. Chata je typu turistická horská ubytovňa s obmedzeným komfortom a je určená tým, ktorí nemajú problém spať na spacákoch. Chata má 20 postelí bez obliečok, nutné sú vlastné spacáky. Iba jedna 4-lôžková izba je vyhradená na spanie s obliečkami. Ďalšie osoby môžu spať na vlastných karimatkách na zemi. V chate je kuchynka a spoločenská miestnosť. Toaleta je mimo chatu, ale je splachovacia a s umývadlom. Sprchovanie je riešené hadicou so studenou vodou, po dohode je možné využit teplú sprchu v neďalekej Zádielskej chate. Možnosť zabezpečenia stravovania v Zádielskej chate.
Cena: Leto (1.4.-1.10.): 5 EUR/os/noc. Zima (1.10.-1.4.): 7 EUR/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech energií) a platné i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Horolezecká chata Zádiel, Zádielská dolina, Národný park Slovenský Kras, Bôrka 135, 049 42 Bôrka. Majiteľ: horolezecký klub Rozlomity klub Košice, Postupimská 15 (pracovisko Študentská 1), 040 22 Košice. Správca chaty: Jaroslav Pukanský.
Poznámky: Aktuálne iba pre organizovaných horolezcov, chata nie je prístupná pre verejnosť!
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horolezecká chata Zádiel, Bôrka - Zádielská dolina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby