– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán Horička, Liptovský Mikuláš - Ondrášová

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmán Horička [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: Na Liptove, na okraji Liptovského Mikuláša, v mestskej časti Liptovská Ondrašová. V mieste s krásnym výhľadom na panorámu Nízkych Tatier. Aquapark Tatralandia 2,5 km. Železničná stanica Liptovský Mikuláš 1,8 km.
Ubytování: Apartmán na samostatnom poschodí v rodinnom dome. V apartmáne je 3-lôžková spálňa, 3-lôžková spoločenská izba (s TV-SAT), WiFi internet, DVD prehrávač, kúpeľňa, kompletne vybavená kuchyňa (el. sporák, rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica). Elektrické kúrenie. Terasa s panoramatickým výhľadom, záhradné posedenie, záhradný gril, ohnisko, preliezka. V objekte pobýva aj milý, spoločenský pes, zvyknutý na hostí. Parkovanie pri objekte.
Cena: Leto i zima (2.1.-12.4., 19.6.-17.9.): 11 EUR/os/noc, min. 4 osoby v apartmáne, min. 3 noci. Mimosezóna: 9 EUR/os/noc, min. 2 osoby v apartmáne, min. 2 noci. Rekreačný poplatok 1,06 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene.
Adresa: Apartmán Horička (privát Horička), Mgr. Jana Mitterová, Pod Čerencom 583, 031 05 Liptovský Mikuláš - Ondrašová
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán Horička, Liptovský Mikuláš - Ondrášová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...