– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Lovecká chata Stožky, Závadka nad Hronem - polana Stožky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
14 0
Umístění: Na Muránskej planine pod impozantnými vápencovými vrcholmi Malá a Veľká Stožka, asi 8 km juhovýchodne od obce Závadka nad Hronom v doline Hronce a Dudlavky. Chata je dostupná autom po lesnej ceste. Chata sa nachádza pri žltej turistickej značke vedúcej od horárne Stožky na Skalnú bránu a Nižnú Kľakovú.
Ubytování: Drevená poľovnícka lesná chata, bez elektriny a bez tečúcej vody, k dispozícii je iba studnička. V chate je 14 lôžok. Ponúkame obliečky na paplóny a vankúše (nie sú potrebné spacáky). Kľúče od chaty hosťom odovzdá správca chaty v deň nástupu. Komíny na chate sú v dezolátnom stave (chata nie je vhodná na zimu). Chata je spravidla poskytovaná iba poľovným hosťom Lesov SR, milovníkom prírody a bežným turistom len výnimočne (ak nie je obsadená).
Cena: Leto (1.5.-14.9.): 4,36 EUR/os/noc (minimálne 30,47 EUR/chata/noc), celá chata 45,70 EUR/chata/noc. Poľovná sezóna (15.9.-15.10.): 6,10 EUR/os/noc (minimálne 42,66 EUR/chata/noc), celá chata 63,98 EUR/chata/noc. Zima (16.10.-30.4.): 5,23 EUR/os/noc (minimálne 36,56 EUR/chata/noc), celá chata 54,84 EUR/chata/noc. Silvester (26.12.-7.1.): celá chata 68,55 EUR/chata/noc. Ceny sú vrátane DPH.
Adresa: Horáreň Stožky (poľovnícka chata Stožky), dolina Dudlavka - poľana Stožky, Závadka nad Hronom. Majiteľ: LESY SR, š.p., OZ Beňuš, Lesná zpráva Závadka nad Hronom. Kontaktná osoba: pán Šipoš.
Poznámky: Chata již neumožňuje ubytování veřejnosti (stav z roku 2020).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Lovecká chata Stožky, Závadka nad Hronem - polana Stožky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...